Один або два будинки в м.Корсунь-Шевченківський.

Украина, Черкасская область, Корсунь-Шевченковский
Последнее обновление 4 месяцев назад
ID #3053
1 фото
10000.00 $
Состояние: Подержанное
Тип сделки: Покупка
Один або два будинки в м.Корсунь-Шевченківський.
Украина, Черкасская область, Корсунь-Шевченковский,
Изменено 4 месяцев назад

Описание

Продам один будинок окремо, чи кому потрібно два, в м. Корсунь-Шевченківський, Черкаської обл. Раніше було одне обістя., тепер переоформлені в окремі, за 30 метрів на різних вулицях.
Більший-
розміром 7х10, 4кімнати,0,10га.городу дерев’яний,обкладений цеглою.Є криниця 25м.,за 5 м. від хати, вода відмінна. Газ, сад, госпбудівлі, газове та твердопаливне опалення з котлами та окремими опалювальними системами. Рік побудови 1962.
Меньший-
майже не експлуатувався,в ньому квартиранти жили лише 4 роки. Оформлений як окрема будівля, чи господарство . Розмір 6х8.Можливо прирівняти з великою однокімнатною квартирою. 0,03 га городу. Побудований з дуже якісної брежнєвської цегли,випаленої ще без економії газу,та на кам’яному фундаменті. Простоїть століття без капітального ремонту. Підвал,сарай,сад. опалення. Газова лінія за 10м. Рік побудови 1982.
Велика зручність-це те що поруч є залізничний вокзал-0,5 км, зі сполученням м.Київ за часом 2 години на дорогу. Екологічне місце, подалі від траси.
Місто Корсунь та передмістя знаходиться на гранітному плато, тому вода застояна,хімізована та малопридатна для вживання. Потрібна свердловина до 100м. труб з якісної харчової нержавіючої сталі. А це в кілька раз дорожче хати з прибудовами. Поглянувши на карту побачите,що наш мікрорайон відмежовує невеличка річка Кам’янка, яка тече зверху по каменю плато, та забирає підземні води з міста- правого берегу, в більшу річку Рось. Тому у себе, під час нестерпної спеки, ви завжди вип’єте кухоль свіжої,холодної,без хімії, води. Збережіть здоров’я ваше, дітей та внуків. Здебільшого населення користується нашою, водою сусідніх сіл,нечисленних закритих свердловин,чи стоять в черзі до джерела в парку.
А загалом в місті, комунікації доглянуті та в непоганому стані.

Ссылка

 

Связаться с продавцом

  Частное лицо
  Registered on 24. Aug 2018
  Вы должны авторизоваться или создать новый аккаунт для связи с публикатором.
  Все объявления пользователя

  Комментарии

  Вопросы? Нужно больше информации? Хотите задать вопрос? Добавьте новый комментарий... Сначала Вы должны быть авторизированным.
  Задайте только нужные вопросы.
  Комментарии модерируются.
  10000.00 $

  Информация о продавце

  Местоположение

  Украина, Черкасская область, Корсунь-Шевченковский
  Темирязева,21