Єврозабори, навіс, шлакоблок, ворота, хвіртки, кільця залізобетонні

Украина
Опубликовано 1 месяц назад
ID #12705
QR CODE
1 - 2 из 2
Не указана
Состояние: Новое
Сделка: Продажа
Єврозабори, навіс, шлакоблок, ворота, хвіртки, кільця залізобетонні
Украина,
Опубликовано 1 месяц назад

Описание

Колодязні ЗБВ кільця, кришки, днища. Тротуарна плитка вібропресована, вібролита. Виготовлення ЗБВ виробів: шлакоблок, кільця для каналізації, бордюри, днища, люки, стовпи, європаркани. Використання стінових кілець ЗБВ є одним із найбільш поширених способів спорудження колодязної шахти. Насамперед – довговічність, надійність, простота у пристрої, гігієнічність. Бетонні обручки можуть бути будь-якої глибини - все залежить від бажань покупця.
Криниця, виконана із залізобетонних колодязних кілець, є одним з найпоширеніших способів вирішення проблеми забезпечення водою на заміській ділянці.
Кільця із залізобетону мають широку сферу застосування, тому цей продукт дуже популярний. Має безліч переваг за одного єдиного недоліку - вага виробів.
Шлакоблоки: ідеальне рішення для будівництва стін, перегородок та огорож. Кільця для каналізації: надійні та герметичні вироби для будівництва систем каналізації. КС 10-9, КС 15-9, КС 20-9. Дно бетонне (Днища колодязів). Люк бетонний Бордюри: функціональні та естетично привабливі елементи, що використовуються для охоплення пішохідних зон від дорожніх та облагороджування тротуарів та алей. Днища та люки: виготовлені з міцного ЗБВ та призначені для використання в каналах каналізації, підвальних підприємств, підземних комунікацій та інших будівельних проектів. Стовпи виноградні: використовуватиме встановлення парканів, огорож, виноградних стовпів. Європаркани: Паркани бетонні набірні, що не вимагає фарбування, глянсові, кольорові (мармур з бетону), одне сторонні.
Навіси можуть бути як арочні так і двосхили або односхили. Матеріал: металочерепиця, профнастил, полікарбонат і т.д. Розміри абсолютно будь-які.
Ворота пропонуємо розстібні та відкатні. Можна з куванням або прості не дорогі ворота. Ворота можуть бути як ковані, так і зварені.
Хвіртки пропонуємо також ковані та зварені.
Грати можуть бути у вигляді віконниць або стандартні зварені з куванням і без.
Козирки можуть бути як арочні так і двосхилі або односхильні. Матеріал: металочерепиця, профнастил, полікарбонат і т.д. Розміри абсолютно будь-які.
Паркани виготовляємо зварені або ковані.
Балконні огородження (перила для балкона або ганку) також ковані або зварені.
Також в нашому асортименті є виготовлення воріт і огорож жалюзі або Розпашні ворота жалюзі з ламелей. Ворота відкатні жалюзі з ламелей
Телефон: (068) 355-19-32, (068) 969-03-29, (097) 5775498 Сайт: https://akabud.com.ua
Розташування: виробництво у м. Кривий Ріг (працюємо з доставкою та встановленням по всій Україні)

 

Связаться с продавцом

  Seller's picture
  Компания
  Зарегистрирован 17. Feb 2019
  Вы должны войти в систему или зарегистрировать новую учетную запись для того, чтобы связаться с рекламодателем.

  Комментарии

  Вопрос? нужно больше информации? Хотите задать вопрос? Добавить комментарий ... Вы должны войти.
  Задавайте вопросы, связанные с только этого перечисления.
  Комментарии модерируются.
  Не указана

  Инфо продавца

  Seller's picture
  Компания
  Зарегистрирован 17/02/2019

  Местоположение объявления

  Украина